Gena Showalter – Kördüğüm

gena showalter kördüğüm pdf indir

Lo cilveli bir şekilde, “Evet, gel ve beni al,” dedi.

Adam kapıya doğru yürüdü. Sonra gülümseyerek döndü. “Yakında görüşürüz.” Gena Showalter Kördüğüm Pdf E-Kitap indir Lo tezgâhın üstündeki büyük aranjmana baktı. Adam onu almadan gidiyordu. Lo, “Bekle,” dedi. “Bunu unuttun. Gena Showalter Kördüğüm Pdf E-Kitap indir Adam son kez Lo’ya baktı ve sırım. “Onu sana aldım.”

Kapı kapanınca Lo’ya döndüm. “Az önce ne oldu?” Gülümsemesi bulaşıcıydı, önündeki çiçeklere bakışını izlerken gülümsemeye başladım. Kafasını kaldırıp bana bakarak, “Çok yakışıklı bir adam bana çıkma teklifi etti,” dedi. Gena Showalter Kördüğüm Pdf E-Kitap indir Tatlım, adam evli. Yapma.”

Bir an dalıp gitti. Sonra gözleri parladı. “Gördün mü?” dedi. Neden bahsettiğini bilmeme rağmen, “Ne demek istiyorsun?” dedim. Ne gördüğümü biliyordum.

“Hiç aşk işareti gördün mü? Görüşün değişti mi? Jane, söyle bana.”

“Hayır,” diyerek yalan söyledim. Kendimi suçlu hissediyordum ama şüphelerime mağlup olmuştum. Ya Colette yanlış biliyorsa?

“Ya,” dedi. Sesindeki hayal kırıklığını anlayabiliyordum. Bu pdfindir.net adamla, onu diğerlerinden ayıran bir şey, bir kıvılcım hissetmiş miydi? Benim de bunu doğrulamamı mı istiyordu? Hemen toparlanarak, “Neyse,” dedi. “Aşkın filizlenmeyeceğini kim söyledi?” İç geçirdi ve tuniğini çekiştirdi. “Onunla yemeğe çıkacağım. Olacağı varsa olur.

“Ama onu sen de duydun,” dedi. “Ayrılmış veya ayrılmak üzere. Yine de kadınla işi bitmiş.”

Ama bunu bilemezsin ki, Lo. Hem adam sana göre fazla yaşlı. Hatırlasana, kırklı yaşlarının ortasındaki erkeklerle çıkmazsın sen.

PDF olarak indir.

Yandex Disk ile indir

bÖÖÖÖÖ!

Yorum Yapın.