Richelle Mead – Kan Bağı Serisi – Yeni Tarama

richelle mead kan bağı serisi pdf indir

Sydney’in en son isteyeceği şey, vampirlerle arkadaşlık etmekle suçlanmak. Ve şimdi bir vampirle aynı odada!
“Sydney’e yeniden dövme yap,” dedi Stanton kararlı bir sesle. “Zoe konusunda kararımız belli değil, ona şimdiden dövme yapmayalım.”
Gözlerim kardeşimin lekesiz ve solgun yanaklarına kaydı. Evet. Orada bir zambak olmadıkça özgürdü. Dövme teninize bir kez işlendi mi, dönüşü yoktu. Artık Simyacılara aitsiniz demekti.
“Benzersiz ve baş döndürücü… Okurlar uzun süre bu serinin etkisinden kurtulamayacak.”
“Büyüleyici…”
“Kesinlikle müthiş…”
“Alacakaranlık’ın tahtının şüphesiz varisi.”

Çok büyük ve gittikçe daha da büyüyor. Sertleşmiş organı kalçalarım usul usul okşayan suyun üstünde kalmıştı. Başımı kaldırdım ve muzip gülümsemesiyle burun buruna geldim. Afallamış ifadem onu eğlendiriyordu. O anda gözümü organına dikmiş olduğumu fark ettim. Yutkundum. Bu şey, içimdeydi. Mümkün görünmüyordu. Ona dokunmamı istiyordu. Hımm. Pekâlâ, hodri meydan.

Ona gülümsedim ve vücut şampuanına uzanıp avucuma bir miktar boşalttım. Onu yaptığı gibi sabunu, iyice köpüklenene dek avuçlarımla ovaladım. Gözlerimi gözlerinden ayırmıyordum. Ağzım, nefes almamı kolaylaştırmak için aralanmıştı. Tamamen bilinçli bir şekilde, dudağımı yavaşça ısırdım ve sonra dilimi az önce dişlerimin olduğu yerde gezdirdim. Gözleri ciddi ve karanlıktı ve dilim alt dudağımı okşarken irileştiklerini görebiliyordum. Öne uzandım ve bir elimi, onun kendini tutan elini taklit ederek organının etrafma sardım. Gözleri, kısa bir an için kapandı. Vay canına… Beklediğimden- çok daha sertti. Sıktım, elini elimin üstüne yerleştirdi.

“Böyle,” diye fısıldadı ve parmaklarımı sıkıca saran eh aşağı yukan gidip gelmeye başladı. Parmaklanmla onu daha sıkı kavradım. Gözlerini tekrar yumdu, nefesi gırtlağında takılmış gibiydi. Tekrar gözlerini açtığında, bakışlan yakıcı bir griye dönmüştü. ‘İşte böyle, bebeğim. hemen indirin ve okumaya başlayın.

İlgili kelimeler:
kan bağı serisi 1 kitap pdf

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*