Şansım Olsaydı – Leigh Michaels

Şansım Olsaydı - Leigh Michaels - PDF İndir

Joe, Graham’a yolu gösterip mutfağa doğru yönelmişti. Ama Graham olduğu yerde, tereddüt içinde öylece kalakal-mıştı. Hayal kırıklığına uğramış değildi elbette. Bu nasıl mümkün olabilirdi ki? O oldukça hoş bir kızdı. Ama Graham o öğleden sonra dondurmacı dükkânından ayrıldığından beri bu akşamla ilgili gerçek hislerini çözmeye çalışıyordu. Onca zamandan sonra, birbirlerine yazdıkları tüm o e-postalardan sonra, şu anda daha heyecanlı olması gerekmiyor muydu? Sevinçten coşuyor olması, başka bir şeyler olması gerekmiyor muydu?

Şansım Olsaydı – Leigh Michaels

Belki sorun son dönemde sürekli sonu mutlu biten senaryolar okumaya zorlanmış olmasıydı. Belki de şimdiden Hollywood ona fazla gelmeye başlamıştı. Graham daha önce hiç âşık olmamıştı; bu yüzden âşık olunca neyle karşılaşacağını bilmiyordu. Belki de aşk böyle bir şeydi. Şansım Olsaydı – Leigh Michaels Belki de kızın biriyle aranda kilometreler varken sohbet ediyordun, onunla konuşmak diğer herkesle konuşmaktan daha iyi geliyordu. Sonra gelip kızı görüyordun ve kız gerçekten de hoş biri çıkıyor ve senin bunun için kendini şanslı sayman gerekiyordu.

Ama yine de sanki bir şeyler daha olmalıydı. Onu ilk gördüğü zaman, gözleri birbiriyle ilk buluştuğu zaman bambaşka bir şey hissedeceğini düşünmüştü. Tüm o Hollywood klişelerinin klişe haline gelmesinin bir nedeni olmalıydı değil mi? O his öyle insanın gözden kaçırabileceği türde bir şey olamazdı. İnsanın kamına yumruk yemiş gibi filan olması gerekiyordu. Şansım Olsaydı – Leigh Michaels.

Ama şimdi restoranda masaya doğru yürürken kendini tuhaf bir biçimde boş hissediyordu. Kız arkasını döndüğünde gözleri buluştu, fakat o anda ne yıldızlar parlamış, ne havai fişekler patlamış, ne de başka bir şey olmuştu. Sadece, gerginliklerinden ötürü biraz da tuhaf bir biçimde, birbirlerinin gözlerinin içine bakıyorlardı işte. Şansım Olsaydı – Leigh Michaels yazısına dikkat etmişti.

“Geldiğin için teşekkür ederim,” demişti Graham sonunda ağzını açmayı başararak, ardından usulca sandalyesine ilişti. O anda oturmadan önce kızı yanağından öpmesi gerektiği geldi akima ama iş işten geçmişti artık. Peçetesini açıp masanın diğer ucundan ona baktı. Karşısında oturan bu yüzü, ona şiiri ne kadar sevdiğini yazan o kızla bağdaştırmaya çalışıyordu.

Sayfa Sayısı: 368

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe

Yayınevi: Epsilon Yayınları

Yandex Disk ile indir

PDF olarak indir.

bÖÖÖÖÖ!

Yorum Yapın.