Shannon Drake – Kader Ağları

shannon drake kader ağları pdf indir

İskoçya’nın işgal altında olduğu günlerde Kral David, kanının son damlasına kadar savaşacak sadık askerler aramaktadır. Bu askerlerin en ünlüsü Waryk de Graham’a, Aslan Lord adıyla birlikte şövalyelik unvanı verilmiştir ama bir İskoç şefi olarak bu onurlu mevkiye ulaşmasının bir bedeli vardır: Bedeni ve ruhuyla ona direnmeye yemin etmiş bir Viking gelini!İrlandalı bir asilzade ve Viking bir babanın kızı olan Mellyora MacAdin, kendini Aslan Lord’un karşı konulamaz gücüne gönülsüz bir şekilde teslim olmuş bulana kadar babasından kalan toprakları savaşçı bir bakire gibi yönetmektedir, kılıcını kuşanarak ve hiçbir erkeğe boyun eğmeyerek…
Şimdi meydan okumakla teslimiyet arasında bölünen Mellyora aslında kime sadık olduğuna karar vermeli ve kocasının kalbindeki sırları keşfetmelidir.

Bu kadarıyla maddi bir sorunu ya da kâbus gibi başına çöken bir ailesi de yoktu. Ekranda büyüyen şu çocuk yıldızlardan biri de değildi; büyük çıkışını daha birkaç yıl önce yapmıştı. Ellie, on altıncı yaş gününü bütün film ekibini uçakla Alpler’de kayak yapmaya götürerek kutladığını duymuştu ve ismi sık sık Hollywood’un en gözde genç aktrisleriyle birlikte anılıyordu. Graham Larkin’in hüzünlü olması için hiçbir sebep yoktu.

Ama hüzünlü işte, diye düşündü Ellie.

Dondurmacının önüne gelip durmuştu ve bir şeyleri ölçüp tartıyor gibiydi. Sonra gözleri Ellie’yi şaşırtarak bir kez daha ona doğru döndü. Gözleri buluşunca Ellie düşünmeden, refleks gereği gülümsemişti. Ama şapkasının siperliğinin altından aynı boş ifadeyle bakan o gözler uzun bir süre orada takılıp kalınca Ellie’nin yüzündeki gülümseme silinmişti.

Graham Larkin, Ellie’nin bakışları altında omuzlarını dikleştirmiş ve dükkânın kapısına doğru yönelmişti. Ellie o sırada Quinn’le göz göze geldi. Quinn gözlerine inanamaz bir ifadeyle dudaklarını oynatarak bir şey söyledi ama Ellie ne olduğunu anlamadı. Sonra Graham Larkin kapının üzerindeki zili tıngırdatarak içeri girdi ve Quinn’in gözleri yeniden ona döndü.

Nereden çıktıkları belli olmayan altı fotoğrafçı da işte o anda peyda olmuştu. Sırtlarında kocaman siyah kameraları ve omuzlarında çantalarıyla dükkânın penceresine yanaşabilmek için birbirleriyle yanşıyorlardı ve birbiri ardına deliler gibi fotoğraf çekmeye başlamışlardı. O sırada dükkânın içinde olan Graham Larkin arkasını dönüp bakmamıştı bile.

Ellie bir, camın diğer tarafında, tezgâhın arkasında gülümseyen Quinn’e, bir de iyi açı yakalamak için birbirini iteleyen gazetecilere bakarak bir süre daha orada öylece durdu. Civardaki sokaklarda dolaşan insanlar da bir mıknatısın çekim alanına girmiş gibi olay yerine doğru toplanmaya çalıştı.

PDF olarak indir.

Yandex Disk ile indir

bÖÖÖÖÖ!

Yorum Yapın.